Pięć najlepszych przepisów w 2017 r.

To był dla mnie wspaniały rok, nie tylko ruszył Kuchennyviral.pl, ale udało się z powodzeniem zaprezentować kilka ciekawych przepisów. Pokusiłem się o małe podsumowanie na moim blogu i wybrałem pięć najlepszych przepisów 2017 r.

Zanim podzielę się listą, pragnę wszystkim podziękować za wszystkie uwagi – pisane tutaj pod przepisami jak i na serwisach społecznościowych – Youtube, Facebook, czy Instagram. Czytam każdą uwagę i wyciągam wnioski. Jeśli opinie są słuszne, staram się do nich stosować i ulepszać mój blog.

Jeśli macie jakieś przemyślenia, propozycje, zachęcam do pisania komentarzy pod tym wpisem.

Wróćmy jednak do rocznego podsumowania.

76 przepisów, w tym pięć najlepszych przepisów

Zacznę od tego, że pierwsi czytelnicy weszli na bloga 25 lutego 2017 r. W sumie moje przepisy zaliczyły ok. 90 tys. odsłon. Ponadto odwiedziło blog ponad 55 tys. czytelników. To tyle co kibiców przychodzi na jeden mecz reprezentacji Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Mało tego, obejrzeliście prawie 40 tys. razy moje filmy w portalu społecznościowym Youtube. Za wszystkie odwiedziny bardzo dziękuję.

O to moje pięć najlepszych przepisów.

Miejsce 5. Zapiekanka ziemniaczana – 4 składniki

Naszą listę najchętniej odwiedzanych przepisów przez czytelników otwiera ziemniaczana zapiekanka – 4 składniki. Jej zaletą jest niska cena i sposób przygotowania. Nic dziwnego, że zyskała tak wielu czytelników.

Od października do teraz przepis przeczytano 4,8 tys. razy.


Miejsce 4. Kanapka sloppy Joe

Ta pozycja w ogóle mnie nie dziwi. Kanapka Sloppy Joe to coraz bardziej popularna potrawa w naszych kuchniach. Jej przygotowanie zajmuje naprawdę niewiele. Jest też wołowina, która na czytelników mojego bloga działa jak magnes.

Od października do teraz przepis przeczytano 4,8 tys. razy.


Miejsce 3. Kubańska kanapka z boczkiem

Na podium załapała się kubańska kanapka z moją wariacją, czyli boczkiem. To świetna propozycja na nietypową kanapkę, którą przygotować możemy z produktów łatwo dostępnych w sklepie. Spróbujcie mojego przepisu.

Od września do teraz przepis przeczytano 7,1 tys. razy.


Miejsce 2. Sałatka z kalafiorem do grilla

To spora niespodzianka wśród moich przepisów. Nigdy nie sądziłem, że tak prosta w przygotowaniu sałatka może zajść tak wysoko. Jej wykonanie do grilla to naprawdę kilkanaście minut. Musicie zapisać sobie ten przepis i wrócić do niego w maju, gdy ruszy grillowanie.

Od lipca do teraz przepis przeczytano 7,3 tys. razy.


Miejsce 1. Nowojorska kanapka ala reuben

Przyznam szczerze, spodziewałem się tego wyniku. Moim przepisem dość często się chwalę w różnych miejscach i zawsze, czy to czytelnicy, czy smakosze wypowiadają się nim przychylnie. Zachęcam do spróbowania, bowiem ponad 8 tys. czytelników nie mogło się pomylić wchodzą na stronę z tym przepisem.


Pięć najlepszych przepisów kulinarnych w 2017 r.
Pięć najlepszych przepisów kulinarnych w 2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *